13 квітня 2021 р. з9.30 до 13.30 год. Федерація органічного руху України спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства проводитиме круглий стіл «Підтримка органічного виробництва в Україні: механізм 2021 року та нові перспективні напрямки», який відбуватиметься в режимі оn-line на платформі ZOOM.

Підтримують захід Проєкт «Німецько-українська співпраця у сфері органічного сільського господарства» та Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти.

Під час заходу буде представлено проєкт Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників органічної сільськогосподарської продукції у 2021 році, пройде обговорення можливих шляхів підтримки органічних виробників у 2022 році.
Також учасники отримають практичні поради та рекомендації щодо механізмів запровадження та реалізації регіональної підтримки органічного виробництва як в Україні, досвіду підтримки органічного сільського господарства в Німеччині.

Оскільки кількість учасників обмежена, для реєстрації у круглому столі необхідно заповнити форму на цій сторінці, після чого учаснику буде відправлене посилання для підключення на платформі ZOOM.
Сподіваємося, що Круглий стіл дасть відповіді на всі запитання щодо запровадження механізмів регіональної та державної підтримки органічного виробництва.