Федерація органічного руху України та представники вітчизняного органічного сектору долучились до опитування, яке виконується в рамках дослідження проєкту «Зелені робочі місця для відновлення та європейської інтеграції України». Це важливо для визначення потенціалу реінтеграції українських ветеранів та учасників російсько-української війни на зелений ринок праці, якій відкриває нові можливості для залучення в Україну іноземних інвестицій.
Опитування триває до 10 червня, тому просимо небайдужих виробників, хто це ще не зробив, пройти це опитування, що не займе багато Вашого часу!
Анкета-опитувальник розміщена за посиланням:
https://forms.gle/e6bsnBraLDDC4hkg7
Для зазначення в Анкеті-опитувальнику професій, які є предметом дослідження зелених робочих місць, користуйтесь будь-ласка додатком до опитувальника в якому перелічені такі професії разом з кодами згідно з ДК (колонка 3). Перелік професій був визначений експертами проєкту за результатом аналізу ринку України відповідно до методики ЮНЕП та класифікації ЄС:
https://docs.google.com/document/d/1Ho7i_IX9bxvIQ_lAAdIEUdIwMHTK3nnpb95ELdRAarg/edit?usp=sharing
Звертаємо Вашу увагу що проведення дослідження має на меті:
Результати дослідження будуть представлені на 4 Міжнародній конференції з питань відновлення України (URC’2025), яка відбудеться 10-11 червня 2025 р. (Рим, Італія) та доступні для всіх заінтересованих сторін.
Виконавцем проєкту «Зелені робочі місця для відновлення та європейської інтеграції України» і дослідження є Всеукраїнська громадська організація “Жива планета” в партнерстві з Програмою ООН з навколишнього середовища (UNEP) та Федерацією органічного руху України.
Проєктна діяльність здійснюється як одна з ініціатив в рамках Платформи дій для зеленого відновлення України (Green Recovery Platform for Ukraine).
Додаткова інформація
Платформа дій для зеленого відновлення України (Green Recovery Platform for Ukraine) стартувала на полях Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні з метою координації між українською владою та міжнародними партнерами для забезпечення інтеграції екологічних питань та міркувань сталого розвитку в процес відновлення України.
Спільну заяву про запуск платформи підписали заступник Генсекретаря, виконавчий секретар Європейської Економічної Комісії ООН (UNICE) Тетяна Молчан, виконавча директорка Прогами ООН з навколишнього середовища (UNEP) Інгер Андерсен та Генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку (OCED)Матіас Корман. Підписання відбулося у присутності Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, Міністра захисту довкілля, ядерної безпеки та захисту прав споживачів Федеративної Німеччини Штеффі Лемке та комісара Європейського Союзу з питань довкілля, океанів та рибальства Віргініюса Сінкявічюса.
4 Міжнародна конференція з питань відновлення України (URC`2025) відбудеться у Римі 10 та 11 липня 2025 року. Вона продовжить цикл щорічних заходів високого рівня, присвячених швидкому відновленню та довгостроковій відбудові України, що проводяться від початку повномасштабної агресії Росії проти України.
Представники урядів, міжнародних організацій, фінансових установ, бізнесу, регіонів, громад та громадянського суспільства зберуться разом, об’єднані спільним зобов’язанням посилювати стійкість України стільки, скільки це буде потрібно. Учасники конференції представлятимуть різні групи стейкхолдерів, демонструючи непохитну залученість до формування майбутнього України. Конференція втілить принципи першої Конференції відновлення в Лугано шляхом залучення ширшого кола зацікавлених сторін.
URC`2025 охопить чотири тематичні виміри: бізнес-вимір, людський вимір, місцевий і регіональний вимір та євроінтеграційний вимір. Ці виміри також формували порядок денний URC2024. Вони залишаються важливими для стійкості та відбудови України. Їх підтримка дозволить продовжити роботу та обговорення, розпочаті у Берліні в червні 2024 року.
Дотримуючись принципів Конференцій з питань реформ, що проводилися до 2022 року, URC`2025 також продемонструє прогрес реформ в Україні у контексті економічної стійкості та майбутнього вступу України в ЄС.
Важливі кроссекторальні питання – макроекономічна стабільність, стійкість та безпека, інфраструктура, житловий сектор, енергетика, захист клімату, зелене відновлення, культура, охорона здоров’я, гендерні питання, освіта, довкілля, інновації, наука та технології, а також підтримка людей з інвалідністю – будуть інтегровані до вищенаведених блоків. Форум відновлення разом з Бізнес-ярмарком стануть невід’ємною частиною URC`2025.