UKR RUS ENG

Foto_ORGANIC-201904-07 червня 2019 року у рамках Міжнародної виставки "АГРО-2019" успішно відбулася щорічна Спеціалізована виставка органічних продуктів "ORGANIC-2019", яку організувала Федерація органічного руху України спільно з ТД «Промфінінвест» та Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Виставка "ORGANIC-2019" відбулася за підтримки: Проекту "НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКА СПІВПРАЦЯ В ГАЛУЗІ ОРГАНІЧНОГО ЗЕМЛЕРОБСТВА", ТОВ "Торговий дім "БТУ-ЦЕНТР", ТОВ "ДЕДДЕНС АГРО", ТОВ "АРНІКА ОРГАНІК", ПП "АГРОНОМІКА", Торгової Марки "ПАН ЕКО", ТОВ "РОСАНА" та ТОВ "Агрофірма "ГЕРМЕС".

Інформаційну підтримку всіх органічних заходів під час роботи виставок «АГРО» та «ОРГАНІК», звичайно ж, здійснював журнал ORGANIC UA.

Organic-2019_support

Враховуючи зростання попиту на органічну продукцію у всьому світі і в Україні зокрема, з метою широкої промоції досягнень у виробництві органічних продуктів, демонстрації перспективних органічних технологій близько сорока українських виробників з різних регіонів України представили широкому загалу відвідувачів АГРО-2019 свої здобутки, інноваційні продукти та перспективні напрацювання в сфері органічного виробництва.

Foto_ORGANIC-2019-1Вже всьоме організована виставка «ОРГАНІК» привертала увагу відвідувачів АГРО, виділяючись серед різноманіття сільськогосподарської техніки своїми світло-зеленими кольорами та яскравими учасниками!

Виробники допоміжних засобів для використання в органічному сільському господарстві, розуміючи зростаючі потреби ринку в біологічних засобах захисту, органічних добривах, тощо, представили широкий асортимент вітчизняних продуктів як для рослинницької галузі, так і для тваринництва, бджільництва. Вже традиційними учасниками на органічній алеї були: Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України (Чернігів), ТОВ "Мастер Пайп" (Дніпропетровська обл.), ТОВ «Агрофірма «Гермес» (Донецька обл.), ТОВ «Інноваційна компанія Біоінвест-Агро» (Київ), ФОП Запорожець І.В. (Київ), ФОП Осипенко С.Б. (Херсонська обл.), ТОВ «Біо Центр» (Одеська обл.), ТОВ «Компанія «БТУ-Центр» (Київ), ТОВ «Орій» (Київ), ПП НВП «ВІВАТ» (Херсон), НДВП «Автономна родова садиба» (Житомирська обл.), ФОП Абселямова Е.Х. (Київська обл.), ФОП Оліферчук С.П. (Львів), ТОВ «СТОЛЛЕР» (Київ), ТОВ «Науково-виробнича компанія «Аватар» (Київ).

Foto_ORGANIC-2019-12Новинкою в цьому році стала участь у ОРГАНІК-2019 виробників ентомофагів, ПП "АГРОНОМІКА" (Кам’янський р-н Черкаської обл.) та ТОВ "РОСАНА" (Київ). Це експерти оцінюють як чергове свідоцтво того, що відродження напрацювань вітчизняних вчених в цій царині лише сприятиме розвитку безпечного агровиробництва. Саме ентомофаги є природним засобом боротьби зі шкідниками та паразитами шляхом скасування останніх за рахунок активізації протидії навколишнього середовища. Роблячи ставку на природну боротьбу за виживання, зокрема, ентомоакаріфагів підселюють до небажаних для культурних рослин комах, добива́ючись тим самим знищення шкідників іншими комахами, які не завдають шкоди культурним рослинам.

Foto_ORGANIC-2019-5 Foto_ORGANIC-2019-3 Foto_ORGANIC-2019-6

Foto_ORGANIC-2019-16Ще однією цікавою новинкою для аграрників стала технологія, яку представила компанія «Svetlik Green Village s.r.o.» (Чехія), офіційного дистриб‘ютора компанії «GrainPro» в Україні та Молдові. Це інноваційні методи пакування, зберігання та транспортування продукції, які сприяли б забезпеченню її високої якості та мінімізації втрат без застосування хімічних фумігантів, заборонених в органічному секторі. Саме впровадження зеленої технології зберігання, пакування та транспортування під вуглекислим газом (CO2) будь-яких продуктів харчування з вологістю не вище 18% вже цього року може дати суттєвий макро-економічний, екологічний та соціальний ефект.

Foto_ORGANIC-2019-11Незважаючи на традиційно високий інтерес агровиробників до допоміжних засобів для органічного виробництва, у виставці ОРГАНК-2019 були широко представлені й виробники органічних харчових продуктів. Учасники та відвідувачі виставки мали чудову нагоду продегустувати та придбати високоякісні та безпечні сертифіковані за міжнародними стандартами органічні продукти. І це значний асортимент продукції: олії та зерно від ПОСП «Зоря» (Житомирщина), ягідна паста від ТМ LiQberry з Херсонщини, соки та напої ТМ ПАН ЕКО із Закарпаття та ФСГ «Золотий Пармен» з Чернігівщини, звичайно ж, вино та граппа від ФГ «Перлина Струмка» (Татарбунарський р-н Одеської обл.), олії від ТОВ «Укролія» (Полтавська обл.) та ПП «НВФ «Елітфіто» (Івано-Франківськ), крупи, пластівці та борошно від ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» (Полтавська обл.), зернова група, а також тонізуючі конопляні лимонади від ТОВ «Арніка Органік» (Полтавська обл.), крупи та дивовижно смачна випічка від Липковатівського аграрного коледжу (Харківська обл.), неповторне органічне морозиво від ТОВ «Торгова фірма «Рудь» з Житомира, полуниця, спаржа та інші овочі, а також цукор від ТОВ «ДЕДДЕНС АГРО» (Рівненська обл.).

Foto_ORGANIC-2019-7 Foto_ORGANIC-2019-8 Foto_ORGANIC-2019-15

Foto_ORGANIC-2019-9Вже котрий рік поспіль ТОВ «Юнімед Органік» (Київ) представив на виставці широкий вибір органічних косметичних продуктів як від українських виробників, так і продукцію власного імпорту, зокрема й соки, каші, чаї, спеції, засоби догляду за шкірою та волоссям, а також засоби догляду за будинком.

Надзвичайно корисною стала участь у виставці «ОРГАНІК-2019» і ТОВ «ВІП Груп» (Київ) - компанії, що надає консультаційні послуги для операторів органічно ринку як щодо виробничих питань, так і експортно-імпортних операції!

Підсумовуючи чотири виставкові дні, вчергове відзначаємо значний інтерес аграрників до органічного сектору! Враховуючи також численні заходи в діловій програмі АГРО-2019 щодо органіку, спостерігаючи зростаючі можливості вітчизняного органічного виробника, можемо стверджувати, що органічне виробництво – це  пріоритетний напрямок сільського господарства нашої держави! Саме це на практиці продемонструвала і виставка "ОРГАНІК-2019"!

Foto_ORGANIC-2019-13 Foto_ORGANIC-2019-2 Foto_ORGANIC-2019-4

Наступним національним заходом, де зберуться лише найкращі українські виробники органічної продукції, стане Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який проходитиме на Контрактовій площі у Києві 14 вересня 2019 року в рамках чергового Органічного Тижня в Україні.