UKR RUS ENG

Agroosvita-01.10.2018-201 листопада 2018 р. у Науково-методичному центрі аграрної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Органічне агровиробництво: освіта і наука», організували яку НМЦ "Агроосвіта" та Федерація органічного руху України.

Окрема подяка за підтримку конференції Проекту «Німецько-українська співпраця в  галузі органічного землеробства», компанії «БТУ-ЦЕНТР», компанії «Єврофінс Агро Тестінг Україна», ТМ «ПАН ЕКО».

Основною метою конференції був обмін досвідом науки та виробництва, висвітлення кращих наукових розробок та практичного використання органічних технологій, об’єднання зусиль господарств, наукових та навчальних закладів, інших підприємств та установ, зацікавлених у виробництві та поширенні здорової, безпечної для споживання продукції, закладання ідеї дбайливого ставлення до збереження природних ресурсів, запровадження органічних технологій для вирощування та переробки для сприяння подальшому динамічному та ефективному розвитку органічного руху в Україні.

З привітальними словами до учасників звернулися Тетяна Іщенко (Науково-методичний центр «Агроосвіта»), Валентина Заєць (Міністерство аграрної політики та продовольства України), Ігор Будько (Міністерство освіти і науки України), Віктор Камінський (Національна академія аграрних наук України), Галина Хант (Проект «Німецько-українська співпраця в  галузі органічного землеробства»), Олександр Овчаренко (Держпродспоживслужба), Євген Милованов (Федерація органічного руху  України).

Agroosvita-01.10.2018-3Особливим гостем конференції став Урс Ніглі, професор, директор Дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія), який розкрив тему щодо Organic 3.0 – бачення, тренди та інновації для справжнього сталого сільського господарства та споживання.

Продовжуючи виступ пана Ніглі, Голова Правління Федерації органічного руху України Євген Милованов акцентував увагу присутніх на становленні в Україні етапів розвитку органічного сектора починаючи від Organic 1.0 до викликів із запровадженням Organic 3.0.

Понад 100 учасників конференції, а це науковці, науково-педагогічні працівники навчальних закладів, представники органів влади, галузевих асоціацій та установ, агробізнесу, виробники органічної продукції, ділилися досвідом як проведення підготовки студентів за освітніми програмами з органічного виробництва, так і практичними кроками впровадження органічних агротехнологій на діючих вітчизняних підприємствах.

Основними напрямами дискусії були:

- роль системи освіти у підготовці фахівців з органічного виробництва;

- впровадження органічних технологій у виробництво задля збереження навколишнього природного середовища;

- роль органічного виробництва у формуванні продовольчої безпеки;

- органічні технології виробництва рослинництва і тваринництва:

- розвиток територіальних громад завдяки невеликим фермерським та сімейним господарствам;

- системи органічного виробництва для виробників сільськогосподарської продукції з використанням кращого вітчизняного та іноземного наукового і виробничого досвіду;

- поширення досвіду та інформації щодо ролі органічних технологій в аграрному виробництві.

Agroosvita-01.10.2018І ми вже можемо констатувати певний прогрес щодо запровадження в освітніх закладах навчальних програм із теми «Органічне виробництво». Вже досить активно студенти отримують знання в цій сфері у Житомирському національному агроекологічному університеті, Білоцерківському національному аграрному університеті, Полтавській державній аграрній академії, Миколаївському національному аграрному університеті, Сумському національному аграрному університеті, Національному університеті біоресурсів і природокористування, започатковано у 2018 р. нову освітню програму «Технології органічних харчових продуктів» у Національному університеті харчових технологій.

Значну роботу у підготовці фахівців з органічного виробництва проводять і вітчизняні коледжі: Іллінецький державний аграрний коледж, Липковатівський аграрний коледж, Білгород-Дністровський коледж природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій, Тальянківський агротехнічний коледж, Золочівський коледж Львівського НАУ, Чернятинський коледж Вінницького НАУ тощо.

Osvita_organic_posibnykБільш детально ознайомитися з досвідом організації спеціальної та вищої освіти у навчальних закладах різних країн, де викладанню предметів,пов’язаних з органічним агровиробництвом, приділяють особливу увагу, а також з питаннями становлення вітчизняної системи вищої та спеціальної органічної освіти, а також поточного стану підготовки кадрів для органічного сільського господарства у коледжах та університетах України, можна ознайомитися у методичному посібнику «Органічне агровиробництво: освітні аспекти», який саме до конференції видала Федерація органічного руху України, підготовлений спільно з Агроосвітою.

Особливу зацікавленість учасників конференції викликали доповіді органічних виробників-практиків – Сергія Паращенка (ТОВ «Чистий продукт») щодо особливостей вирощування за органічними стандартами часника та гарбузів, Віталія Воронцова (ПрАТ «Забір’я») щодо диференціації діяльності в органічному господарстві, Володимира Сіленка (БТУ-Центр) щодо захисту від хвороб та шкідників в органічному садівництві.

Підсумовуючи результати обговорень, учасники конференції дійшли висновку, що незважаючи на певні позитивні кроки запровадження освітніх процесів з органічної тематики, Україна вже сьогодні має значно підвищити увагу на всіх рівнях до вітчизняних закладів освіти, які готували б висококласних фахівців для органічного агровиробництва нашої держави!