UKR RUS ENG

Organic-2018-ban06-09 червня 2018 р. на території Національного комплексу "Експоцентр України" вже традиційно відбулася щорічна Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2018", що пройшла у рамках Міжнародної виставки "АГРО-2018", розпорядником якої був ТД «Промфінінвест».

Організатори: Федерація органічного руху України та Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Підтримка заходу:

- Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) у рамках проекту "Розвиток органічного ринку в Україні", що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія);

- Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту "Підтримка аграрного і сільського розвитку";

- Федеральне Міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини (BMEL) в рамках проекту "Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства".

В цьому році близько 40 сертифікованих за міжнародними органічними стандартами виробників з різних куточків України презентували відвідувачам АГРО органічну продукцію власного виробництва.

Organic-2018-6Безумовно, більшість учасників органічної експозиції – це виробники допоміжних продуктів для використання в органічному сільському господарстві, тобто дозволених в органічному виробництві добрив, меліорантів і поживних речовин, засобів захисту рослин, інокулянтів, продуктів для тваринництва та бджільництва, біодинамічних препаратів. Адже відвідувачі виставки, в переважній більшості, фермери, керівники та фахівці сільськогосподарських підприємств, які прагнуть знайти нові продукти, що можуть бути альтернативою хімічно синтезованим добривам та засобам захисту рослин та тварин. До того ж, використання органічних допоміжних засобів часто обходиться дешевше виробнику, ніж хімічні засоби. А також це турбота про навколишнє середовище та біоресурси нашої держави!

Organic-2018-3Представимо Вам виробників допоміжних продуктів, що були учасниками ОРГАНІК-2018:

Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН України (м.Чернігів), НВТОВ «Сінта» (м.Миколаїв), НДВП «Автономна родова садиба» (Житомирська обл.), ПНВП «Біак» (м.Суми), ПрАТ «Етнопродукт» (Чернігівська обл.), ТОВ «Агрофірма «Гермес» (Донецька обл.), ТОВ «А-Райс» (м.Київ), ТОВ «Грінсервіс Груп» (Харківська обл.), ТОВ «Екоорганік» (м.Київ), ТОВ «Зендер Агро» (м.Київ), ТОВ «Інноваційна компанія Біоінвест-агро» (м.Київ), ТОВ «Компанія Ліберті Україна» (м.Київ), ТОВ «Мастер Пайп» (м.Кропивницький), ТОВ «Науково-виробнича компанія «Аватар» (м.Київ), ТОВ «НВП «5 елемент» (Херсонська обл.), ТОВ «Орій» (м.Київ), ТОВ «Реаком центр» (м.Київ), ТОВ «Торговий дім «БТУ Центр» (Вінницька обл.), ТОВ «Центр Біотехніка» (Одеська обл.), ТОВ «Центр ефективних технологій» (м.Кропивницький), ФОП Абселямова Е.Х. (м.Київ), ФОП Запорожець І.В. (м.Київ), ФОП Осипенко С.Б. (м.Херсон)

Organic-2018-9Вже традиційно приймають участь у заходах, що проводить Федерація органічного руху України, і стали учасниками виставки ОРГАНІК-2018 виробники органічних харчових продуктів. Тому як давні прихильники органіку, так і ті, хто вперше дізнався про органічні продукти, впродовж чотирьох днів мали чудову нагоду у дружній обстановці познайомитися з виробниками, продегустувати та придбати уподобану продукцію. А це: ПАТ «Житомирський маслозавод» (м.Житомир), ПАФ «Тарасівка» (Чернігівська обл.), ПОСП «Зоря» (Житомирська обл.), ПП «НВФ «Елітфіто» (м.Івано-Франківськ), ТзОВ «Жива земля Потутори» (Тернопільська обл.), ТОВ «Арніка Органік» (Полтавська обл.), ТОВ «Компанія «Агролідер Україна» (Хмельницька обл.), ТОВ «Органік лайф» (м.Київ), ТОВ «Угочанський смак» (Закарпатська обл.), ТОВ «Фірма «Діамант Лтд» (Полтавська обл.), ТОВ «Формула життя плюс» (м.Київ), ФГ «Перлина Струмка» (Одеська обл.), ФГ «Тізеш» (Закарпатська обл.), ФОП Романченко Олексій Анастасійович (Київська обл.)

Organic-2018-2   Organic-2018-1   Organic-2018

Торгівельна компанія - ТОВ «Юнімед Органік» з Києва представила широкий вибір органічних косметичних продуктів як від українських виробників, так і продукцію власного імпорту.

Отже, як і в попередні роки, відзначаємо значний інтерес аграрників до органічного сектору! Виставка «ORGANIC-2018» на практиці вчергове продемонструвала зростаючі можливості вітчизняного органічного виробника, а також підтвердила високу якість українських органічних товарів.

Наступним великим заходом, де зберуться лише найкращі українські виробники органічної продукції, стане ювілейний Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, який проходитиме на Контрактовій площі у Києві 15 вересня 2018 р. в рамках чергового Органічного Тижня в Україні.