UKR RUS ENG

Den_polya-21-23.06.1721-23 червня 2017 р. у смт. Дослідницьке Васильківського району Київської області проходили "Міжнародні дні поля в Україні-2017". 

Формат «Дні поля» - це відкритий незалежний майданчик для спілкування експертів, а також виробників насіннєвої сировини, засобів захисту рослин і техніки для рослинництва напряму із фермерами, які працюють на землі. Сучасні сорти рослин, засоби виробництва, новітні технології, надсучасна сільськогосподарська техніка провідних виробників, а найголовніше - пряма комунікація між фермерами та експертами - все це робить "Міжнародні дні поля в Україні" унікальною подією.

Протягом трьох днів заходу учасники мали змогу поділитися досвідом у галузі сільського господарства, а також ознайомитись із передовими технологіями, які роблять працю фермера не тільки легшою, а й на порядок ефективнішою. 

У заході у якості учасника прийняв участь і Проект «Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства», метою якого є сприяння покращенню експертних знань технічного та керівного персоналу в галузі органічного землеробства задля постійного зростання українського аграрного сектору.

Українські фахівці, в тому числі Юрій Терновий зі Сквирської дослідної станції, Василь Шукалович з ЖНАЕУ, Андрій Коняшин – виконавчий директор Федерації органічного руху України та Юахім Ленц – керівник німецько-українського проекту, ділилися досвідом з відвідувачами заходу щодо технологій органічного виробництва, питань проходження сертифікації, використання допоміжних засобів, експорту органічної продукції, тощо. Для відвідувачів були продемонстровані закладені навесні представниками Сквирської дослідної станції посіви пшениці, гороху, сої та кукурудзи з використанням вітчизняних районованих сортів, без внесення мінеральних добрив та хімічно синтезованих засобів захисту.