UKR RUS ENG

Nikolaus_Remer06 червня 2017 р. вийшла з друку дуже цікава книга Ніколауса Ремера "Оргинические удобрения". Книга видана Федерацією органічного руху України російською мовою в серії "Мир биодинамики".

 

Ніколаус Ремер зробив вагомий внесок у розвиток біодинамічногосільського господарства Німеччини. Безумовно, для того, щоб максимально глибоко зрозуміти та вивчити основи біодинаміки, варто, перш за все, ознайомитися з працями класиків цього напрямку - Р.Штайнера, Л.Коліско, Е.Пфайффера, А.Подолінського. Але разом з тим все більше досліджень проводиться в сфері біодинаміки, здійснюються спроби запропонувати щось нове, що сприяло б збереженню природи, грунтів, рослин, виробництву здорових продуктів харчування. 

 

В цій книзі Н.Ремер досліджує такі фундаментальні питання, як гумус у грунті, кремнезем і гомеопатичний кремнезем, органічні добрива як засіб підвищення потенційної родючості грунту, методи виготовлення допоміжних компостних препаратів тощо. 

 

Автор в своїй роботі знайомить з накопленим досвідом обробки компосту та добрив у відповідності з рекомендаціями, що були представлені в Кобервітці в 1924 році. За словами Ремера, турбота про органічні добрива і компост служить покращенню здоров'я та родючості грунту. Здоров'я та сила замкнутого селянського господарства з його тваринами та рослинами - найкращий показник якості продуктів, що ним виробляються!

 

Книга рекомендується Федерацією органічного руху України садоводам та огородникам, дачникам і фермерам, агрономам, студентам і вченим, керівникам сільськогосподарських підприємств та інших закладів, а також всім тим, хто намагається краще пізнати навколишній світ, відчути гармонію з царством природи та виростити безпечну, здорову й поживну продукцію для себе та своїх рідних і близьких!