Другий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, Львів-2010

9 жовтня 2010 р. у Львові на вул. Валовій з блискучим успіхом відбувся Другий всеукраїнський ярмарок органічних продуктів.

Він став логічним продовженням не лише вікових культурних і торгових традицій Львова, але й успішно проведеного у 2009 р. Першого всеукраїнського ярмарку, на який завітало близько 20 тис. відвідувачів.

Організаторами вже традиційно стала Федерація органічного руху України у співпраці з Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) за підтримки Львівської міської ради, Швейцарської Конфедерації та Гільдії рестораторів Львова, які подарували це чудове свято львів’янам та гостям міста з головною метою: ознайомити споживачів з органічною продукцією, її перевагами, смаковими якостями та життєдайними властивостями, а головне – надати їм можливість безпосереднього спілкування з виробниками.

Lvov-2010_jarmarka

Цього року виробники сертифікованої органічної продукції з усієї України запропонували до уваги відвідувачів такі товари: сертифіковані овочі (ПП «Мельник» з Вінницької обл. та ФГ «Бойко» з Тернопільської обл.), мед (пасічники з Закарпаття, Одещини та Тернопільщини), соки, сиропи, повидло, сухофрукти ТМ «Пан Еко» (ФГ «Тізеш» із Закарпатської області), м’ясні вироби зі свинини породи Монголіца (ФГ «Стойко» з Закарпаття), крупи ТМ «Жменька» (ВАТ «Круп’яний дім»), трав’яні чаї та сушені гриби (Асоціація «Чиста Флора» з Івано-Франківської обл. та ТМ «Карпати-Еко» з Львівщини), запашну каву (СП «Галка» зі Львова). Свою натуральну продукцію представили й члени Асоціації «БІОЛан Україна»: овочі, фрукти, крупи, м’ясні вироби.

Lvov-2010_jarmarka-2

Для гостей ярмарку органічні виробники приготували справжні смачні сюрпризи: в центрі міста на очах присутніх на рожнах смажили цілого кабанчика, у великих казанах готували традиційні угорські боб-гуляш та бограч-гуляш, провели дегустацію справжнього органічного яблучного соку ТМ «Пан Еко».

Святкову атмосферу відвідувачів підтримували співами національні творчі колективи, грали запальні музики, виступав дитячий театр, відбувалися цікаві конкурси.

Lvov-2010_jarmarka-3

За традицією ярмарок було завершено урочистим розіграшем призів від сертифікованих органічних виробників України.

У відповідь організатори чули лише задоволені відгуки львів’ян, гостей міста і самих виробників, які разом висловили бажання і в подальшому продовжувати чудову традицію – проведення Всеукраїнського ярмарку органічних продуктів.