Biofach_China-2020

Федерація органічного руху України розпочала роботу щодо підготовки Національного стенду України на наступній виставці Biofach China, яка  відбудеться у Шанхаї 13-15 травня 2020 року

Попит на сертифіковану органічну продукцію у світі продовжує зростати, перевищивши у 2017 році, за даними IFOAM, рівень 92 млрд.Євро. При цьому, після США та Євросоюзу, до найбільших споживачів органічних продуктів планети приєднався Китай, де лише впродовж 2017 року було спожито органічної продукції на загальну суму 7,644 млрд.Євро, що на 29,6 % більше, ніж роком раніше (найбільші темпи зростання споживання органічних продуктів у порівнянні з усіма іншими країнами світу)!

З метою забезпечення розширення географії ефективного збуту вітчизняної органічної продукції, ознайомлення з особливостями споживчого ринку Китайської Народної Республіки,  Федерація органічного руху України вдруге організовує Національний стенд України на виставці Biofach China у Шанхаї 13-15 травня 2020 року.

Запрошуємо вітчизняних виробників органічної продукції розглянути можливість участі у виставці в Шанхаї та здійснити реальні кроки для входження на китайський органічний ринок.

Просимо не про Ваше позитивне рішення щодо участі направляти на електронну пошту:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   чи за тел. (044) 425-55-25