UKR RUS ENG
There are no translations available.

Seminar_20.09.201820 вересня 2018 р. в м. Києві відбувся семінар-тренінг ”Управління земельними ресурсами: нововведення, підходи та інструменти для місцевих громад” за підтримки Програми малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду. В семінарі-тренінгу взяли участь фермери, землевласники, представники ОТГ, науковці, члени громадських організацій, зокрема «Зелена Житомирщина» та «Асоціація фермерів та приватних землевласників України в Житомирській області».

Основною метою тренінгу було посилення спроможності та знань фермерів, науковців, об’єднань громадян та громадських організацій з юридичних та практичних аспектів в сфері земельних відносин, застосування сучасних методів агроекології, підвищення рівня екологічної свідомості та поширення обізнаності.

В рамках роботи тренінгу експертами були висвітлені юридичні та практичні аспекти застосування нового законодавства щодо використання та реєстрації земель сільськогосподарського призначення, проведення агрохімічної паспортизації земель с.-г. призначення. З питаннями наявного законодавства в сфері органічного виробництва в Україні, нововведеннях нового «органічного Закону», особливостями сертифікації, етапах її проведення, а також можливими проблемними моментами, що можуть виникнути в процесі діяльності органічних виробників, учасників семінару ознайомив виконавчий директор Федерації органічного руху України Андрій Коняшин. Тема викликала жваву дискусію та обговорення учасниками заходу, особливо відносно практичних аспектів дотримання органічних стандартів вітчизняними виробниками.