UKR RUS ENG
There are no translations available.

Organic_school-201728-20 березня 2017 р. відбудеться практичний семінар для тих, хто хоче займатись органічним овочівництвом. 

Організатор заходу - Фермерське господарство «ORGANIC VILLA» в цьому році стало практичною площадкою міжнародної школи органічного землеробства. Ця школа створена для отримання теоретичних знань і закріплення їх на практиці. Довгостроковий проект дасть можливість глибоко вивчити органічне виробництво і переконатися, перш за все, самому, що екологічний бізнес може бути ефективним.

Федерація органічного руху України завжди підтримує різні просвітницькі заходи, що стосуються просування в Україні органічного сільського господарства, запровадження органічних стандартів та насичення ринку органічними продуктами. А натхненна багаторічна праця керівника «ORGANIC VILLA» Валентини Сабельникової доводить ефективність запровадження органічних технологій на українських землях, зокрема, в овочівництві.

То ж участь у цьому семінарі не залишить байдужими його учасників, а слухачі зможуть отримати практичні і теоретичні знання професійної діяльності в органічному овочівництві не лише від українських фахівців, а й від експертів з Європейського Союзу. 

З програмою заходу, контактами організаторів можна ознайомитися за наступним посиланням: http://organicvilla.com.ua/seminar