UKR RUS ENG
There are no translations available.

Germes-09.11.201709 листопада 2017 р. вже втретє на Сході України у м. Краматорськ успішно відбувся День відкритих дверей на ТОВ "Агрофірма "Гермес", що виробляє сертифіковані органічні добрива та є членом Федерації органічного руху України.

Близько семидесяти учасників з різних куточків України відвідали це успішне підприємство та мали чудову нагоду ознайомитися з інноваційними та альтернативними підходами до агротехнологій вирощування основних сільськогосподарських культур зони не лише ризикованого землеробства, а й прифронтової зони. 

Гостинність господарів відчули всі учасники заходу, адже програма Дня відкритих дверей була дуже насичена різними заходами. На початку це були не лише виступи та коментарі агрономів Germes-09.11.2017-2Агрофірми «Гермес» щодо власної продукції та користувачів добрив "Гумісол", а й вчених Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», Донецької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН, представників провідних компаній з питань системи інтегрованого захисту рослин, селекційних компаній. 

Окрему зацікавленість сільськогосподарських виробників викликали доповіді щодо органічного виробництва виконавчого директора Федерації органічного руху України Андрія Коняшина та представника Інституту ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського Лариси Шедєй. Особливістю затронутої тематики є й те, що більше 80% препаратів Агрофірми "Гермес" вже є сертифікованими за органічними стандартами та дозволені до використання в органічному виробництві.

Germes-09.11.2017-1Родзинкою Дня відкритих дверей стала екскурсія по виробництву підприємства - під гаслом «Хронологія успіху». Керівник Агрофірми Геннадій Здор із завзяттям розповідав про успіхи становлення колективу, досягнення по розширенню асортименту та стабільно високій якості продукції, яка реалізується не лише в Україні, а вже багато років експортується до Європейського Союзу.

Про виробництво і контроль за якістю добрив Гумісол розповіли учасникам технолог та завідувач лабораторією. Максим Ходушко дуже цікаво знайомив гостей з вермикультурою та каліфорнійським черв'яком, який ефективно працює на благо підприємства.

Під час зустрічі учасники мали можливість не лише прийняти участь у цікавих дискусіях, а й знайти відповідь на питання щодо агротехніки чи використання допоміжних засобів в сільському господарстві.

Не залишили байдужими гостей і розіграш призів від організаторів та партнерів заходу, а також святковий фуршет, що був організований силами колективу Агрофірми "Гермес".