UKR RUS ENG

АНОНСИ

There are no translations available.

Organic_school-201728-20 березня 2017 р. відбудеться практичний семінар для тих, хто хоче займатись органічним овочівництвом. 

Організатор заходу - Фермерське господарство «ORGANIC VILLA» в цьому році стало практичною площадкою міжнародної школи органічного землеробства. Ця школа створена для отримання теоретичних знань і закріплення їх на практиці. Довгостроковий проект дасть можливість глибоко вивчити органічне виробництво і переконатися, перш за все, самому, що екологічний бізнес може бути ефективним.

Федерація органічного руху України завжди підтримує різні просвітницькі заходи, що стосуються просування в Україні органічного сільського господарства, запровадження органічних стандартів та насичення ринку органічними продуктами. А натхненна багаторічна праця керівника «ORGANIC VILLA» Валентини Сабельникової доводить ефективність запровадження органічних технологій на українських землях, зокрема, в овочівництві.

То ж участь у цьому семінарі не залишить байдужими його учасників, а слухачі зможуть отримати практичні і теоретичні знання професійної діяльності в органічному овочівництві не лише від українських фахівців, а й від експертів з Європейського Союзу. 

З програмою заходу, контактами організаторів можна ознайомитися за наступним посиланням: http://organicvilla.com.ua/seminar

 
There are no translations available.

Organic-201707-10 червня 2017 р. відбудеться Спеціалізована виставка-ярмарок органічних продуктів і технологій "ORGANIC-2017", що проходитиме в рамках виставки "АГРО-2017" на території Експоцентру України (ВДНГ).

Організатори:  Міністерство аграрної політики та продовольства України, Федерація органічного руху України.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Уряду України є розвиток безпечних технологій сільськогосподарського товаровиробництва, де органічному виробництву приділяється особлива увага, тому проведення виставки "ОРГАНІК-2017", на думку експертів, сприятиме активізації вітчизняного ринку органічної продукції.

Враховуючи зростання попиту на органічну продукцію та з метою широкої демонстрації досягнень українських виробників у вирощування та виробництві органічних продуктів і технологій проводиться виставка-ярмарок "ORGANIC-2017".

Запрошуємо сертифікованих органічних виробників до участі у "ORGANIC-2017".

Звертаємо увагу споживачів, що формат виставки передбачає і торгівлю органічним продуктами, тому щиро запрошуємо вас завітати на АГРО-2017 та відвідати експозицію українських органічних виробників, продегустувати та придбати для себе та сім"ї сертифіковані органічні продукти. 

З будь-яких питань щодо участі у заході звертайтесь до Федерації органічного руху України за тел. (044) 425-55-25, або e-mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it